Warning: Creating default object from empty value in /home/u8324656/public_html/wp-content/plugins/construction_theme_functionality/redux/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Hava Sterilizasyon ve Temizleme Cihazları – Cengiz Taşdemir Kişisel Web Sitesi
Close

Nano Hijyen Reaktörlü Hava Sterilizasyon ve Temizleme Cihazı TANIMI

Mor ötesi ışık yayan bir Lambanın etrafındaki paslanmaz çelik koruyucu ve elektronik bir sistemden oluşmaktadır. Işın etkisi ile paslanmaz koruyucu üzerindeki bileşenlerin kimyasal reaksiyonu ile oluşan Yeni Nesil hijyen plazması ve içeriğindeki inaktivasyon ajanları Hidroksil (OH), Süper Oksit (O₂) Hidrojen Peroksit (H₂O₂), düşük seviyede Ozonide İyon (opsiyonel) ve Negatif İyonlar (opsiyonel) hava ile hareket ederek hijyen olması gerekli mahallere ulaşarak buradaki mikroorganizmalara (Bakteri (MRSA vb), Virüs (Covid-19 vb), Küf, Mantar vb.) ulaşıp imha (inaktive) ederler. Ulaşılamayan en ince noktalara dahi ulaşarak ortamı hijyen hale dönüştürürler.

Bakteri (MRSA vb), Virüs (Covid-19 vb), küf ve diğer mikroorganizmaların çoğu hastalıkların başlıca nedenleridir. Mikrobiyal hastalıklara neden olan tüm bu patojenler çeşitli şekillerde Turizm Tesisleri, Otel ve Moteller, Hava limanları, AVM’ ler Fabrikalar ve kısaca hava soluduğumuz tüm mekanlara girmektedir.  Yeni Nesil Nano Hijyen Reaktörlü Hava Sterilizasyon Cihazlarımız ile bu sorunları tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

ÇALIŞMA PRENSİBİ

Yeni Nesil Nano Hijyen Reaktörü Teknolojinin vardığı son noktadır. Teknolojinin ana çalışma prensibi aktif hijyen savaşını başlatmasıdır. Reaktör içerisinde oluşan hijyen savaşçıları Hidrokside İyon (OH), Süperokside İyon (O₂), Hidrojen Peroksit (H₂0₂), Ozonide İyon (O₃) Opsiyonel ve Negatif İyonlar (OPS) reaktörde oluşan plazma ile birlikte akış havası ile beraber sürüklenerek, temizlenmesi gereken mahale varırlar. Buradaki bakteri, virüs, küf, mantar, koku molekülleri (OPS) ve tüm partikül ve alerjenleri yaşam sahasından temizlerler. Oksidasyon sonucunda atık bırakmadan H₂, O₂ ve CO₂ ye dönüşürler.

Sistem iki adet farklı dalga boylarında mor ötesi ışınlar yayan lambalardan oluşmaktadır. Paslanmaz Hijyen Kulesi ile kule bileşeninde bulunan Nano Kaplamalar meydana gelmektedir. Sistemi tamamlayan elektrifikasyon ünitesi mevcuttur.

AVANTAJLARI

  • Sistemin çalışması esnasında düşük miktarda enerji harcanır.
  • Güvenlidir.
  • Saniyeler içinde havayı temizlemeye ve hijyen aktivasyona başlar.
  • Kolay ve güvenli kurulum.
  • Sürekli olarak Hijyen Nano Reaktörü Çalışmaya Devam eder. ( 7/24 saat/ 365 Gün)
  • Paslanmaz Çelik veya Boyalı Sac.
  • Çok yönlü, çeşitli konfigürasyonlar  için model mevcuttur, gerektiğinde farklı alanlara uygulanabilir.